Застосування лікарських трав

Природа дуже щедра на подарунки для людини у вигляді різноманітних плодів, коріння, лікарських трав, ягід. Їх можна використовувати в якості лікарських засобів для лікування та профілактики. Лікарські трави навіть в сучасному світі починають користуватися великим попитом. Фітотерапія успішно справляється з головним болем. Препарати рослинного походження дуже близькі до організму людини. Вони рідко дають побічні ефекти і діють вони дуже м’яко. Рослини рідко мають протипоказання, і разом з тим володіють колосальним спектром терапевтичних властивостей. Головний біль дуже часто є симптомом, що супроводжує при застудах, гормональних порушеннях, інфекції, алергії і гіпертонії. Таблетки є не найкращим способом позбутися від болю. Тому настої лікарських трав та їх відвари в багатьох клінічних випадках є більш безпечним варіантом. Особливо в групах ризику, таких як дитячий вік, вагітні, наявність супутньої важеої і не дуже патології.
Для використання цілющих засобів беруться тільки свіжі лікарські рослини, з яких можуть застосовуватися корені, цибулини, бруньки, насіння, квітки, суцвіття, кора, листя. В подальшому вони піддаються обробці — або висушуванню, чи розміщенню свіжого матеріалу в різні розчинники, наприклад спирт, для отримання витягів і настоянок, чи додавання в різноманітні в’язкі субстанції для приготування гелів та мазей.
Приготування лікарських рослин залежить від хімічних складових, які потрібно витягнути з сировини. З рослин найлегше приготувати кашки і порошки, які можуть застосовуватися як самостійно, так і у вигляді напівфабрикату.

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.