Деревина яблуні — матеріал твердий, тому для обробки використовують гострий інструмент. У всіх напрямках зрізи виходять чистими, сировина не утворює сколів. Яблуня має коричневий чи червонуватий відтінок. Шар тканини, що знаходиться під корою, широка, рожевого або жовтого кольору. У якісної деревини помітно чіткий поділ заболоні та ядра.
Цінні пиломатеріали подібного виду реалізують на спеціалізованих торгових майданчиках, серед них — аукціон ТОВ «Українська енергетична біржа». Отримати повну інформацію про сировину з яблуні та її вартість зручно на сайті: https://www.ueex.com.ua/. Перед участю у боротьбі за той чи інший лот спочатку необхідно здобути акредитацію.
Пиломатеріали з яблуні та вартість якісної деревини
Попри поширення пластикових виробів, люди однаково люблять натуральні матеріали. Серед предметів обстанови інтер’єру вважаються ексклюзивними предмети, зроблені з цієї фруктової деревини. Вони коштують дорожче через обмежену кількість доступної сировини, адже для деревообробної промисловості яблуню та грушу спеціально не вирощують.
Ця деревина популярна через надійність, підвищену міцність та інші позитивні якості, що мають значення під час виготовлення меблів.
До основних плюсів яблуні входять:
- Дозволяє отримати відмінні токарні вироби.
- Однорідність полегшує шліфування, створюючи максимально гладкі площини, що підходять для подальшого лакування та обробки політурами.
- Добре клеїться, піддається морилці та протруюванню.
- Допустимо робити дрібні елементи з сирої деревини, завдяки тому, що її легко різати. Але зростає ризик розтріскування отриманого виробу.
- Жорсткість.
- Підвищена стійкість до зношування, що дає змогу робити з яблуні паркет.
- Надійно утримує практично будь-яке кріплення.
- Погано колеться, розколюється, але добре піддається різанню.
Під впливом високої температури цей лісоматеріал не створює густого диму та не виділяє смолисті речовини. З цієї причини підходить для копчення.
Вартість яблуні на електронних аукціонах
Пиломатеріали з подібної сировини — якісний матеріал для компаній, що займаються деревообробкою.
Її застосовують у 3 сферах виробництва:
- конструкційних матеріалів невеликого розміру;
- високоякісних меблів;
- підлоги.
Ціну на продукцію найпростіше піддати аналізу завдяки розділу «Біржові котирування», доступні на сайті. Професіонали, які працюють у нас, проконсультують з питань, що поставить користувач, за номером: (044) 35-77-537.
Крім того, ТОВ «Українська енергетична біржа» запрошує відвідати свою сторінку на Facebook, де зручно ознайомиться із найактуальнішими новинами, пов’язаними з торгами деревиною. Щоб постійно бути в курсі всіх новин, підпишіться на email-розсилку, приєднуйтесь у каналах Telegram і Viber. Завдяки цьому можна завжди мати найактуальнішу інформацію про торги та лоти.